O nas

O nas

Kilka słów o naszej działalności

Jesteśmy rozwijającym się podmiotem uprawnionym do świadczenia usług rewizji finansowej oraz usług księgowych. Tworzymy profesjonalny zespół biegłych rewidentów, którzy swoje doświadczenie nabywali zarówno w największych międzynarodowych firmach audytorskich i konsultingowych, jak również pracując bezpośrednio w dużych Spółkach prawa handlowego.

Oferujemy najwyższy standard profesjonalnych usług w zakresie badania sprawozdań finansowych. Realizowane przez nas prace audytorskie są zorientowane nie tylko na wypełnienie obowiązków nałożonych przez prawo, lecz przede wszystkim na poprawę jakości oraz efektywności prowadzonej sprawozdawczości finansowej, wykraczając tym samym poza obszar rutynowych procedur działania.

Świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe takie jak księgowość, rozliczenia podatkowe, kadry i płace dla jednostek prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, jak również dla polskich firm z kapitałem zagranicznym. Naszą misją jest zapewnienie firmom możliwości korzystania z profesjonalnych usług audytowych i księgowych elastycznie dopasowywanych do ich specyficznych wymagań.

Zadzwoń do nas

+48 782-772-235

Profesjonalizm, partnerstwo, zaangażowanie i rzetelność to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta. Daje nam ono osobistą satysfakcję oraz perspektywę na kontynuowanie obopólnie korzystnej współpracy w przyszłości.

Wysoki standard obsługi oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy to podstawy naszego działania.
Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie oferuje Państwu współpraca z General Audyt Sp. z o o. Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

W naszej firmie pracują wysoko wykwalifikowani eksperci, którzy mogą wzajemnie się wspierać przy realizacji projektów. Współpracujemy również z innymi biegłymi rewidentami posiadającymi wieloletnie doświadczenie. Osobą zarządzającą spółką jest Joanna Sklarz-Snopek.

dr Joanna Sklarz-Snopek – Prezes Zarządu, biegły rewident nr. ew.: 10781 – Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Biegły rewident z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w międzynarodowych firmach doradczych BDO oraz Deloitte.