Naszą siłą są nasi eksperci – biegli rewidenci posiadający bogate doświadczenie zdobyte w firmach z „wielkiej czwórki” i nie tylko. W naszej działalności łączymy doświadczenie z młodością.

Zespół audytorski współpracujący z Państwem przy badaniu sprawozdań finansowych składa się zawsze z biegłego rewidenta oraz w miarę potrzeb z odpowiedniej ilości aplikantów lub asystentów.

Zaletą świadczonych przez nas usług jest stały kontakt Państwa firmy z biegłym rewidentem oraz możliwość konsultowania z nim wszelkich problemów w trakcie sporządzania sprawozdania finansowego.

Prezesem Zarządu, odpowiedzialnym za stronę merytoryczną badań audytorskich i innych usług, jest Tomasz Piotrowski, biegły rewident posiadający wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych w międzynarodowych firmach doradczych: BDO oraz Deloitte.

Tomasz Piotrowski – nr ewidencyjny 12140 – Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Biegły Rewident z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach doradczych BDO oraz Deloitte. Specjalizuje się w badaniach sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości oraz Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. Tomasz Piotrowski posiada doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych największych spółek kapitałowych w Polsce.

Nasza kancelaria współpracuje również z biegłymi rewidentami, którzy swoją ogromną wiedzę i doświadczenie zdobywali w innych firmach audytorskich. Obsługą naszych klientów zajmuje się między innymi:

Zygbert Szymczyk – nr ewidencyjny 5877 – Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Biegły Rewident z wieloletnim doświadczeniem w badaniu spółdzielni mieszkaniowych oraz spółek kapitałowych. W latach 2002-2007 był zastępcą Prezesa Zarządu w Raciborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej SM Nowoczesna. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy, jak również kilkunastoletnie doświadczenie w badaniu spółdzielni mieszkaniowych. Jest ekspertem posiadającym gruntowną znajomość problematyki spółdzielczości, prowadzi szkolenia dla Regionalnego Związku Rewizyjnego Spółdzielczości Mieszkaniowej w Katowicach.

 

 

ul. Staromiejska 6/10d

40-013 Katowice

woj. śląskie

tel. kom.: +48 782-772-235

e-mail: sekretariat@generalaudyt.pl

Podmiot wpisany na listę KIBR - nr ewidencyjny 3776

stat4u

Biegli rewidenci, badanie sprawozdań finansowych, badanie bilansu, audyt bilansu.

Copyright © 2013 General Audyt Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja BROKOM.NET informatyka dla firm